Aktualności

 • Nasi zawodnicy w Czechach na 5. Turnieju Bohemia Cup

  14 maja dwóch zawodników z Klubu Sportowego Gladius Tobiasz Ociepski i Jakub Dziliński reprezentowało nasz powiat na  5. Turnieju Bohemia Cup 2016. Kadań okazał się bardzo gościnny dla polskiej reprezentacji, która z wynikiem 14 złotych, 5 srebrnych i 8 brązowych medali zajęła pierwsze miejsce. Na wspólny wynik złożyły się medale Jakuba Dzilińskiego (złoto, brąz) oraz Tobiasza Ociepskiego ( srebro, 2 x brąz). Gratulujemy.

  play Czytaj więcej
 • Zawodnicy Gladiusa Ostróda podczas 23. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Taekwondo w Wieliczce

  Medalowy występ zaliczyli zawodnicy Gladiusa Ostróda podczas 23. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w taekwon-do. Podopieczni Marcina Dzilińskiego na turnieju w Wieliczce aż 10 razy stawali na podium.
  Na 23. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w taekwon-do Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do do Wieliczki przyjechało 487 zawodników z 23 ekip z Polski, Czech, Armenii, Austrii i Ukrainy. Uczestnicy zawodów rywalizowali w konkurencjach walk light contact, semi contact, technik specjalnych i technik szybkościowych.


  play Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski Północnej Taekwon-do ZS PUT Ostróda, 17.10.2015 r.

  W dniu 17.10.2015 r. w Ostródzie odbyła się kolejna edycja naszego turnieju "Gladius Cup'', tym razem jego ranga wzrosła do Mistrzostw Polski Północnej Związku Sportowego Polska Unia Taekwondo. W zawodach wzięło udział 183 zawodników z m.in. Częstochowy, Krakowa, Zawiercia, Lipska, Kurzędnika, Lubawy oraz Barczewa.

  play Czytaj więcej
 • Najpopularniejszy sportowiec w Pebiscycie Gazety Ostódzkiej z Klubu Gladius

   Krzesimir Kasza pierwszy a Adrian Kołakowski piąty w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ostródy 2015 r. zorganizowany przez Gazetę Ostródzką. Przez nasze ręce przeszło ponad 950 kuponów zebranych na obu zawodników przez nich samych, rodziny, kolegów z klubu, przyjaciół. Do tego wiele więcej dotarło bezpośrednio do redakcji gazety. Wszystko uzupełnione głosowaniem przez sms. Udało się!

  Po raz pierwszy historii Plebiscytu zawodnik reprezentujący sporty walki stanął na najwyższym podium. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się bardzo.

  play Czytaj więcej
 • Zawodnik naszego Klubu Krzesimir Kasza wyróżniony przez Wójta Gminy Ostróda

  W piątek w Centrum Użyteczności Publicznej Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas spotkał się z przedstawicielami organizacji zajmującymi się propagowaniem sportu z terenu Gminy Ostróda. Celem spotkania było podsumowanie działalności sportowej na terenie Gminy Ostróda w roku 2015. Nasz Klub reprezentował Krzesimir Kasza, który za swe wysokie wyniki sportowe w minionym roku został nagrodzony przez Wójta.

  play Czytaj więcej
 • Egzamin na stopnie uczniowskie

  play Czytaj więcej
 • Zajęcia w ramach projektu PrzystanekBezTroski

  przystanekW miesiącach czerwcu i lipcu 2014 r. nasze Stowarzyszenie realizowało zajęcia sportowe pod tytułem: " Prowadzenie zajęć dla uczestników świetlicy - grupa młodzieży 13-26 lat; zajęcia dodatkowe".

  play Czytaj więcej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury
na lata 2007-2013

Unia Europejska